Zasady współpracy

Rodzaje subskrypcji

Na stronie na ten moment, mamy bezpłatny plan subskrypcji. Przy procesie rejestracji, podajemy niezbędne dane: imię i nazwisko, e-mail, hasło, następnie wybieramy bezpłatny plan (dowolne okienko). Po akceptacji Regulaminu Specjalisty oraz Polityki Prywatności, zatwierdzamy wszystko klikając „Przejdź dalej”.

Wysokość prowizji

Wysokość prowizji zależy od płatności, która została wybrana. Za płatności na miejscu w gabinecie nie pobierane są na ten moment żadne opłaty. Natomiast gdy Klient zdecyduje się na płatność online, pobierana jest prowizja w wysokości 5% od wartości wizyty. Prowizja pobierana jest ze względu na pokrycie kosztów operatora płatności „Stripe”.

Punkty na książki

Jednym z benefitów na naszym portalu są punkty na książki. Klienci za umówione i odbyte wizyty każdorazowo otrzymują punkty, które mogą wymienić na książki. W naszym arsenale znajduje się ok 240 tytułów w aż 8 kategoriach. Począwszy od bestsellerów, idąc dalej kolejne kategorie to: luźno o psychologii, o depresji, rozwój osobisty, biografie, psychologia dla rodziców,…

Płatności

Na ten moment nie pobieramy żadnych płatności od Specjalistów za założenie konta, czy też od nowych Pacjentów. Jedyna płatność odbywa się na zasadzie prowizji za płatności online. Opłata wynosi 5% na potrzeby pokrycia kosztów operatora płatności.

Faktury

Wszystkie wystawione faktury powinny znajdować się w zakładce „Moje faktury”. Poniżej przedstawiliśmy widok przed otrzymaniem pierwszych faktur. Każda faktura, za wizyty oraz pobierane prowizje przy płatnościach online wystawiane są na koniec każdego miesiąca. W razie problemów lub wszelkich nieprawidłowości prosimy o kontakt.