Weryfikacja konta

Weryfikacja konta na naszym portalu odbywa się dwuetapowo, pierwszy raz podczas rejestracji oraz później, gdy można edytować informacje profilowe. Po zarejestrowaniu klikamy ikonkę „Konto”, w prawym górnym rogu, następnie po przeciwległej stronie przechodzimy do „Panelu Specjalisty”.

Następnie uzupełniamy pozostałe informacje. W razie problemów ze skanem dyplomów, można dosłać później na maila – dyplom@psychologicznie.pl.

Następnie na Panelu Specjalisty, przechodzimy do zakładki „Edytuj informacje profilowe”.

Uzupełniamy każdą z poniższych informacji. Począwszy od zdjęcia profilowego, co jest dość istotne dla Pacjentów, tytuł naukowy, imię i nazwisko, opis profilu, czy prowadzimy wizyty online, naszą główną specjalizacje oraz specjalizację dodatkową. Ofertę pomocy i doświadczenie, im bardziej szczegółowo tym lepiej dla Pacjentów. Każde z poniższych danych będzie dla nich widoczne podczas wyszukiwania wybranego Specjalisty. Po uzupełnieniu wszystkich informacji zatwierdzamy na końcu przyciskiem „Aktualizuj”.

Weryfikacja konta (w szczególności dyplomu) trwa do 48 godzin. Zwykle staramy się ten proces przeprowadzić jeszcze szybciej.

13 lipca, 2023