Kompletny poradnik dla Specjalistów – wszystkie części

Ważne

Treść w trakcie prac 🙂

Ogólne zasady

Aktualnie na naszym blogu posiadamy 7 wpisów. Każdy wpis może być o psychoterapii, książkach, relacjach, emocjach, społeczeństwie. Inna tematyka też jest mile widziana. Nie mamy odgórnych zasad dotyczących tematyki oraz języku wpisu, natomiast każdy artykuł jest poddawany sprawdzeniu przez nasz zespół. Po akceptacji każdy wpis będzie widziany w zakładce „Blog”, oraz na Profilu Specjalisty.

Dodawanie artykułów

Aby dodać artykuł należy „Kliknąć tutaj”. Dodając nowy wpis uzupełniamy kolejno: tytuł, streszczenie wpisu, treść, tagi, kategorie wpisu, status oraz obrazek, który będzie wizytówką naszego wpisu. Gdy mamy już wszystko uzupełnione klikamy „Dodaj wpis”. Po dodaniu wpisu powinno nas przekierować bezpośrednio do niego. W każdym przypadku wpis można edytować. Tak powinien wyglądać Panel Specjalisty w…

Benefity

Benefity z dodawania artykułów na naszej stronie to przede wszystkim lepsze pozycjonowanie na portalu. Specjaliści dzielący się wiedzą w postaci wpisów na bloga, otrzymują dodatkowe punkty, które przekładają się na lepszą alokację. Dodatkowo Pacjenci chcąc umówić się na wizytę z chęcią przejrzą artykuł danego Specjalisty, to może być jeden z kilku czynników, który pomoże Pacjentowi…

Odwoływanie wizyt

Na portalu umówione wizyty do 24 godzin przed spotkaniem można odwołać bez żadnych konsekwencji dla Klientów. W momencie wyboru płatności online, jeśli do wizyty zostaje mniej niż 24 godziny, wówczas wszystkie środki wpływają na konto danego Specjalisty.

Płatności w gabinecie

Płatności w gabinetach ustawiamy na dole podczas dodawania punktu przyjęć. Przy płatnościach gotówka w gabinecie, na chwilę obecną nie są pobierane żadne opłaty.

Dodawanie cennika

Ustalając cennik, dla każdego gabinetu możemy ustawić inny. Ustalenie cennika można dokonać podczas „Dodawania gabinetów” lub zmienić w każdym dowolnym momencie. Podczas dodawania „Punktów przyjęć”, wypełniamy poniższe informacje, a w usługach wpisujemy nazwę usługi np. Konsultacja psychologiczna i dodajemy do tego cenę np. 150 złotych. Po wszystkim klikamy na samym dole „Dodaj punkt” lub „Aktualizuj…

Oferowane usługi

Oferowane usługi uzupełniamy podczas dodawania gabinetu. W każdej chwili można również edytować wszelkie informacje dotyczące gabinetu oraz oferowanych usług. Jeśli chcemy dodać kolejną usługę klikamy „+”, natomiast w przypadku usunięcia danej opcji klikamy „-”. Na koniec zatwierdzamy klikając „Dodaj punkt” lub „Aktualizuj punkt”.

Gabinet domyślny

Dodanie gabinetu domyślnego jest bardzo proste. Aby to zrobić należy wybrany punkt zaznaczyć gwiazdką, która znajduje się po prawej stronie. Gabinet domyślny może to być tylko 1. Nie ma możliwości na ten moment, by móc ustawić gabinet online jako domyślny.